آراد شیمی

هسته اولیه شرکت آراد شیمی ماهان پارسیان از سال 1387 با هدف توزیع محصولات تولید شده در صنایع پتروشیمی به وجود آمد.

اکنون سالها در این صنعت فعالیت نموده و با پشتوانه بیش از یک دهه سابقه با کادری مجرب و تجربیات با ارزش، در کنار شما ایستاده ایم.

ماموریت ما این است که به عنوان یک شرکت بازرگانی، با تولید کنندگانی همکاری نماییم که مطابق با  استاندارد های روز دنیا و با استفاده از تکنولوژی های به روز و مدرن، بتوانند محصول با کیفیت را تولید نموده تا این شرکت در سریعترین زمان ممکن محصولات را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهند.

درسالهای گذشته می توان به محصولاتی مانند بی کربنات سدیم و بی کربنات آمونیوم را که برند آراد شیمی در سطح کشور توزیع نموده ایم اشاره نمود که نشان از حسن کیفیت در محصول و سیستم توزیع قوی این شرکت می باشد.

این امید را خواهیم داد تا در سال های آتی، با افزایش محصول در سبد کالای خود و همکاری با شرکتهای تولیدی به نام و با کیفیت میزان فعالیت خود را در حوزه های مختلف افزایش داده تا بتوانیم خواسته های دیگر مشتریان را نیز پوشش دهیم. رویای ما اینست که سبدی کامل از محصولات با کیفیت را در  صنایع دام و طیور و غذایی قرار داده تا علاوه بر تامین نیاز بازار های داخلی به بازارهای خارجی نیز محصولات را عرضه نماییم.

اسکرول به بالا